שקי אגרוף

 

שקי אגרוף הם חלק בלתי נפרד מעולם של מתאגרפים ושל מקצוענים שעוסקים באמנויות לחימה שונות. שק האגרוף ממלא פונקציות שימושיות חשובות מאוד, אם מדובר על אימונים לקראת קרב, אימוני טכניקות שונות וקומבינציות ועוד.

שקי אגרוף- יתרונות רבים

  • התאמה- ניתן וחשוב להתאים את שקי האגרוף למבנה גופו של האדם ומטרותיו. יש שקים בגדלים ומשקלים שונים.

  • עוצמה- ניתן לעבוד בעוצמה רבה באמצעות שק האגרוף ללא שום פחד שייגרם נזק לבן הזוג שלנו לאימון או לקרב

  • דיוק- אימון הדרגתי באמצעות שק האגרוף יעזור למתאמנים להגיע לרמת דיוק גבוהה מאוד

 

שימוש בשק אגרוף- שיפור יכולות
ניתן לשפר יכולות גופניות רבות על ידי אימון באמצעות שקי אגרוף, אך חשוב מאוד לוודא שצורת אימון זו אכן מתאימה לרמת הכושר שלכם ומצבכם הבריאותי. חלק מאותם דברים עליהם ניתן לעבוד הם עלייה של הדופק ואיתו הוצאה של קלוריות רבות. ניתן לעבוד על שרירים, יציבות/שיווי משקל ורמת גמישות של הידיים והרגליים. ניתן לשפר בצורה רבה את הקורדינציה, הריכוז. ניתן להעלות מדי תקופה את רמת הקושי של האימון ועל ידי כך להשתמש בשק האגרוף כ"מאמן הדרגתי".

בחירת השק המתאים
יש סוגים שונים של שקי עור וחשוב מאוד להתייעץ עם מומחים באשר לגודל, משקל וסוג  השק המתאים לצרכים שלכם ומתאים בצורה הטובה ביותר לנתונים הפיזיולוגיים שלכם ולסוג הספורט בו אתם עוסקים. חלק מהדברים החשובים אותם יש לקחת בחשבון הם:

  • יכולת- בחירת שק אגרוף צריכה להיעשות בהתאם ליכולת של האדם שמעוניין להתאמן עליו. ניתן להתחיל בשק בעל משקל קל ולאט לאט להתקדם לשקי אגרוף קשים וכבדים שמתאימים בעיקר למקצוענים של אמנויות הלחימה ואגרוף.

  • סוגים- יש סוגים שונים שקי אגרוף, ביניהם שקים עומדים, שקים תלויים ואגסי אגרוף. אם אתם מעוניינים בעבודת ידיים ורגליים, שק תלוי הוא השק האידיאלי בשבילכם.

  • מותגים- אם מעוניין לקנות שק אגרוף רציני שיחזיק מעמד לאורך שנים ויגיע עם אחריות, תמיד מומלץ לקנות שק איכותי של יצרן מוכר.

 

מעוניינים במידע נוסף ומגוון הנחות

אודות שקים לאגרוף שמתאים לסוג הספורט או אמנות הלחימה בהם אתם עוסקים? התקשרו לאלי פופלינגר בנייד 052-2548267